Kardio víkendovka- 15-18 september

Autor: Mária Jamborová | 28.9.2011 o 16:29 | Karma článku: 3,05 | Prečítané:  365x

To bol teda predĺžený víkend- heslo "A toto sa naozaj stalo." Deti ako vždy z besných vajec, mimoriadne spevavé a tí správni vedúci.

Štvrtok: Trenčianska kardio mafia, prekvapivé poznanie skutočnosti, IC a Joni o ktorom som nevedela že vôbec ide, 11 ľudí v 6 miestnom kupe, dvojnásobna evakuácia detí a batožiny do detailov zmenežovaná, svalovica z nosenia Terezkinej torty, piesok v teniske, Ubytovanie ako z Neberte nám princeznú, krívajúci pes, ušteglená k pocikaniu, pochopenie ping pongu. Piatok: Skalnaté pleso, fotka po 7 rokoch na tom istom mieste, detské ihrisko, húpanie lanovky, otrasne hranolky, futbal, volejbal so skrehnutými prstami a rekord 24, wipeout súboj jabĺk a hrušiek. Sobota: Dominik zožratý medveďom, lebo meškal, Hrebienok, Bilíkova chata, Bubúšikovia, Studenovodský potok, Joni pijúci túto vodu, Profesionálny pískač a osudový muž, hymna morských vlkov, zastávky na každom kríčku, mužské wc na Bilíkovej chate kde majú iba pisoare, Tinkove zaviazane rukávy, futbal- 3 asistencie, jeden vlastný gól, ale perfišný, Opekanie, spievanie, Jeleň v ruji, škola vábenia jeleňov, vábenie, jeleň odpovedá a už je aj moc blízko, Zuzkina oslava a jamujuci učiteľ, ktorý tvrdil že nevie hrať, čistý Joni po 20 rokoch. Nedeľa: z okna Lominčák, posteľ na ktorú by som výrobcu nechala loziť denne päť hodín, balenie, Huňo a Ano, Nie, Ano, cesta s Terezkou, dvojnásobna evakuácia detí a batožiny z vlaku do vlaku, Ano, nie, Ano vo vlaku a Ondrov skoro infarkt z mojej nohy, partička s Terezkou, Fifom a Tinkom skoro sa docikali, 10 ľudí v 6 miestnom kupe, 17 deti v tichej zóne, tyčinky, a skákajúce sušené hrozienka, dettol, a fóbia z vlakového wc prekonaná, vystupovanie sofistikovaným spôsobom, neuveriteľné stretnutie s človekom, ktorý si myslel že som moja sestra, bol zmätený pozná nás obe, kostel plný Soblahovanov, bežiaca Katka, kívajúca Auxília v parku, kravský zvonec splnil účel, zas na nástupišti. výstava Aviatiky, predmety zapísané, nanovo pobalená.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zdravotná sestra odišla do Švédska. Bola som preťažená, hovorí

Sestry by mali by zarábať aspoň tisíc eur v čistom, aby neodchádzali do zahraničia, hovorí zdravotná sestra LUCIA ZAVADANOVÁ.

DOMOV

Štátna firma si prenajíma auto za cenu dvoch nových

Nevýhodné zmluvy podpisoval nominant Smeru Bačík.

DOMOV

Prichádzame o desaťtisíce sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im aj zvýšiť platy.


Už ste čítali?